FİRMAMIZ
Firmamız;

Arbiol, 1997 yılından bu yana çevre ve arıtma teknolojileri alanında faaliyet gösteren mühendislik ve imalat firmasıdır.
Bünyesinde yer alan çok sayıda mühendis ve tekniksiyen kadrosuyla, standart uygulamaların ötesine geçerek, müşteri ihtiyaçlarına özel, ekonomik ve verimli arıtma çözümleri üretmektedir.
Bu çözümlerin projelendirilmesinden üretimine, kurulumundan devreye alınmasına kadar tam hizmet sunup; satış sonrası servis ve bakım desteğiyle daima müşterisinin yanında yer almaktadır.

Arbiol 1997 yılından buyana edindiği birikim, deneyim ile ileri teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Müşterilerimize önerdiğimiz tesislerin dizaynında su, enerji ve kimyasal madde tasarrufuna öncelik verilmektedir. Firmada avrupa standartlarında bir üretim ve hizmet anlayışı esas alınmaktadır.
Arbiol bu güne kadar yurt içinde ve dışında çeşitli sanayi kuruluşlarına, belediyelere ve müteahhitlere yüzlerce tesisin lamella ihtiyacını karşılamış öncü bir firmadır.

Başta Avrupa ülkeleri, Orta Asya Cumhuriyetleri, Afrika ülkeleri, Güney Amerika ülkeleri, uzak doğu ülkelerine ihracaat yaparak ülkeye katma değer yaratmıştır.

www.arbiol.com.tr Proje Yardım Lamella & Çerçeve Hesap Ürünler Bilgi talep